Letnie stoisko

Od 14 lipca 2010r. do 30 września Centrum Promocji i Informacji Turystycznej wraz z Punktem Informacyjnym Europe Direct Kołobrzeg uruchomili letni, plenerowy punkt informacji. W okresie tym odwiedziło nas ok. 8.000 osób – turystów, jak i mieszkańców Kołobrzegu chcących zasięgnąć informacji zarówno w tematyce Unii Europejskiej, jak i o samym mieście Kołobrzeg.

Ze względu na sprzyjające warunki pogodowe punkt działał aż do końca września. Od połowy sierpnia natomiast do końca września ODWIEDZAJĄCE NAS OSOBY MOGŁY WZIĄĆ UDZIAŁ W GRZE – Koło Fortuny. W konkursie mógł wziąć udział każdy kto zechciał odpowiedzieć na wylosowane pytanie związane z Unią Europejską. Za poprawną odpowiedź można było wygrać wspaniałe nagrody m.in.: parasole, kubki, przewodniki, mapki, torby, misie, książeczki czy kolorowanki.

Największym zainteresowaniem wśród najmłodszych uczestników imprezy cieszyły się balony i flagi unijne. W porównaniu z rokiem poprzednim dało się wyraźnie zauważyć, iż tematyka unijna staje się coraz bardziej powszechna nawet u najmłodszej grupy odwiedzających stoisko.

Zobacz zdjęcia