EUROLIDER

Do 18 lutego br. można nadsyłać zgłoszenia w Konkursie o Nagrodę Ministra Rozwoju Regionalnego EUROLIDER 2011. MRR pragnie wyróżniać ludzi, którzy działają na rzecz lokalnego rozwoju i społeczności sięgając po Fundusze Europejskie. Nagrodą dla laureatów będzie sfinansowanie szkolenia lub szkoleń o łącznej wartości 8500 złotych.

Do Konkursu mogą być zgłaszane wyłącznie osoby, które przyczyniły się do powstania i realizacji projektu/projektów służących lokalnej społeczności i rozwojowi lokalnemu, pod warunkiem, że projekty te uzyskały dofinansowanie z Funduszy Europejskich.

Za realizacją poszczególnych projektów stoją konkretne osoby. Mimo swojej ciężkiej pracy, najczęściej pozostają one anonimowe. Dlatego też MRR chce je wyróżnić za ich aktywność, kreatywność, zaangażowanie, cierpliwość i wysiłek, a przede wszystkim za to, że wykorzystując Fundusze Europejskie kreują pozytywne zmiany i przyczyniają się do rozwoju swojego otoczenia.

Takich osób w Polsce jest wiele, dlatego organizatorzy konkursu gorąco zachęcają do zgłaszania kandydatów. Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy i przesłać go na adres Ministerstwa Rozwoju Regionalnego w terminie do 18 lutego 2011 r. (uwaga – decyduje data wpłynięcia do kancelarii MRR).

Regulamin konkursu i formularz zgłoszeniowy i wszelkie niezbędne informacje znajdują się na stronie www.eurolider.gov.pl.

Rozstrzygnięcie Konkursu nastąpi podczas IV Forum Funduszy Europejskich, które odbędzie się 5 maja 2011 r. w Warszawie. Nagrodą dla laureatów konkursu jest sfinansowanie udziału w szkoleniu z zakresu Funduszy Europejskich – maksymalny koszt nie może przekroczyć 8500 zł brutto.

Wszelkie pytania i wątpliwości związane z Konkursem można kierować na adreseurolider@mrr.gov.pl.