Konkurs dla szkolnych euroklubów!

Komisja Europejska Przedstawicielstwo w Polsce oraz Fundacja Schumana zapraszają do wspólnego świętowania Dnia Europy podczas XVIII Polskich Spotkań Europejskich i Parady Schumana. 

W ramach tegorocznych Spotkań Fundacja Schumana i Przedstawicielstwo Komisji Europejskiej w Polsce ogłaszają konkurs dla Szkolnych Klubów Europejskich na najciekawszą inicjatywę promującą Europejski Rok Wolontariatu 2011.

WOLONTARIADA

KTO MOŻE WZIĄĆ UDZIAŁ?

Szkolne Kluby Europejskie

JAK MOŻNA WZIĄĆ UDZIAŁ:

1. Wymyślić akcję promującą Europejski Rok Wolontariatu – im bardziej dynamiczna i interaktywna, tym lepiej. Co powiecie na happening, performance, teatr uliczny? Czym zaskoczycie?

2. Przeprowadzić akcję według wymyślonego scenariusza we własnej szkole lub mieście.

3. Opisać wydarzenie i wraz ze zdjęciami, filmem, materiałami multimedialnymi zamieścić na stronie internetowej lub w wybranym portalu społecznościowym.

4. Formularz z opisem inicjatywy i dokumentacją (linki do stron internetowych ze zdjęciami, filmem, relacją) przesłać na adres k.bialek@schuman.org.pl Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. do 4 kwietnia 2011 roku.

NAGRODY:

Autorom najlepszych pomysłów Organizatorzy sfinansują koszty przejazdu do Warszawy i z powrotem na czas Parady Schumana 7 maja 2011. Zwycięskie grupy będą miały okazję zaprezentować swoje pomysły podczas Parady Schumana!

Kontakt:

Katarzyna Białek
k.bialek@schuman.org.pl Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

oraz pod numerem telefonu: (22) 621 21 61, (22) 621 75 55
w poniedziałki w godzinach: 10:00-14:00
i w czwartki w godzinach: 11:30 – 14:00

Źródło: http://ec.europa.eu/polska/news/announcements/110222_zaproszenie_dla_ske_pl.htm