Twoja Europa” – prezentacja europejskiego portalu informacyjnego

Biuro Informacyjne Parlamentu Europejskiego i Przedstawicielstwo Komisji Europejskiej w Polsce zapraszają na prezentację unijnego portalu informacyjnego "Twoja Europa" (Your Europe), która odbędzie się 15 marca o godzinie 11:00 w siedzibie PKE i EPIO w Warszawie.


Portal "Twoja Europa" ma ułatwiać Europejczykom poruszanie się po wspólnym rynku i korzystanie z możliwości podejmowania nauki, pracy, prowadzenia działalności gospodarczej, leczenia, robienia zakupów we wszystkich krajach członkowskich Unii Europejskiej. Portal zawiera dokładne i napisane przystępnym językiem informacje o prawach obywateli Unii Europejskiej, adresy instytucji i organizacji świadczących pomoc oraz odnośniki do aktów prawnych, dzięki czemu stanowi doskonałą pomoc dla młodzieży, studentów, pracowników, konsumentów i przedsiębiorców.

Adres portalu:http://ec.europa.eu/youreurope/citizens/index_pl.htm

W spotkaniu udział wezmą Róża Thun, posłanka do Parlamentu Europejskiego (członkini Komisji Rynku Wewnętrznego i Konsumentów PE) oraz Jacek Goliński z Dyrekcji Rynku Wewnętrznego i Usług Komisji Europejskiej.

Data: wtorek 15 marca o godzinie 11.00

Miejsce: siedziba PKE i BIPE w Warszawie przy ulicy Jasnej 14/16a, IIp.
Potwierdzenie obecności telefonicznie 22 55 68 950 lub e-mailem marta.angrocka-krawczyk@ec.europa.eu

Źródło:http://www.europarl.pl/view/pl/Zaproszenia/2011/Prezentacja_portalu_twoja_Europa_2011.html