Nauczyć się myśleć jak menedżer – motywacja, przywództwo i komunikacja w kierowaniu personelem małej i średniej firmy”

W dniu 27 października 2011 roku w Urzędzie Miasta Kołobrzeg odbyło się szkolenie dla kadry menedżerskiej oraz właścicieli firm, którzy chcieli doskonalić swoje kompetencje interpersonalne w zakresie skutecznej komunikacji z innymi. Szkolenie "Nauczyć się myśleć jak menedżer – motywacja, przywództwo i komunikacja w kierowaniu personelem małej i średniej firmy" zostało przeprowadzone dzięki pomocy Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości ze Szczecina oraz Punktu Europe Direct w Kołobrzegu.

Szkolenie poprowadziła Pani Elżbieta Stelmach – coach, licencjonowany doradca zawodowy i personalny, trener biznesu, wykładowca w dziedzinie zajęć psychologiczno-motywujących, trener współpracujący z Polską Fundacją Przedsiębiorczości. Przeprowadzone warsztaty miały na celu rozwinięcie umiejętności, które są niezbędne do kształtowania skutecznej komunikacji i współpracy w firmie. Menedżer/przedsiębiorca cieszący się autorytetem wśród swoich pracowników tworzy kulturę organizacyjną wpływającą na wizerunek firmy, jak również na efektywność zatrudnionych w niej osób.

Uczestnicy zostali poinformowani o możliwości wsparcia finansowego oferowanego w ramach Regionalnego Funduszu Pożyczkowego "POMERANUS-JEREMIE".

zobacz zdjęcia