Unijny Omnibus – strona konkursu

 

  Unijny Omnibus 

strona główna konkursu http://europe-direct.kolobrzeg.eu/unijny-omnibus została zlikwidowana w dniu 30.03.2012 i przeniesiona do wpisów

 Konkurs wiedzy o Unii Europejskiej

 

Wyniki konkursu

 

Galeria zdjęć z wydarzenia

 

Ogłoszenie na temat konkursu: 

Punkt Informacyjny Europe Direct Kołobrzeg Urząd Miasta Kołobrzeg organizuje konkurs wiedzy o Unii Europejskiej „Unijny Omnibus”.

 

Celem konkursu jest promocja wiedzy o Unii Europejskiej i integracji europejskiej wśród młodzieży szkół gimnazjalnych, promocja Polskiej Prezydencji w Unii Europejskiej, rozwijanie zainteresowań na temat państw członkowskich Unii Europejskiej, poznanie europejskiego dziedzictwa jako jednego z najistotniejszych czynników tworzenia się Zjednoczonej Europy.

 

Kto może wziąć udział?

Konkurs skierowany jest uczniów ze szkół gimnazjalnych.

 

Jak zgłosić się do konkursu?

Termin zgłoszeń upływa 20 października br.

 

{filelink=42} należy nadsyłać do 20 października 2011 r.. na adres:

europe-direct@kolobrzeg.eu

Konkurs odbędzie się 15 listopada 2011 roku o godzinie 10:00 na Sali konferencyjnej Urzędu Miasta w Kołobrzegu ul.Ratuszowa 13 78-100 Kołobrzeg.

 

Co można wygrać?

Główną nagrodą w konkursie dla zwycięskiej szkoły jest zestaw pomocy naukowych, dla zwycięskiej drużyny odtwarzacze APPLE iPod Nano 8GB 6th Generation. Za zajęcie II i III miejsca szkoły otrzymają zestaw materiałów edukacyjnych, uczniowie materiały rzeczowe – upominki elektroniczne. Pozostałe drużyny biorące udział w konkursie otrzymają zestaw upominków.

 

Gdzie szukać dokładnych informacji o konkursie?

{filelink=41}.

Wszelkie dodatkowe pytania można kierować na adres: europe-direct @kolobrzeg.eu

Organizatorem konkursu „Unijny Omnibus" jest Punkt Informacyjny Europe Direct Kołobrzeg.

Pierwszy konkurs wiedzy o Unii Europejskiej organizowany przez nasz Punkt odbył się w 2009 roku – więcej informacji znajduje się na TUTAJ.

 

 

 

{filelink=40} – Plakat wersja PDF