Wyniki konkursu Żyjąca Planeta

Z okazji  Dnia Ziemi Punkt Informacyjny Europe Direct Kołobrzeg zorganizował konkurs „Żyjąca Planeta" skierowany do uczniów ze szkół podstawowych klas I-III oraz dzieci z przedszkoli. Na konkurs plastyczny wpłynęło 255 prac. Przy ocenie prac brano pod uwagę zgodność pracy z tematem, kreatywne podejście i osobiste ujęcie tematu, jasną i logiczną strukturę pracy oraz wartość artystyczną.

Laureatami konkursu zostali:

w kategorii wiekowej – przedszkola
 

  • I miejsce – Karolina Mendel PM nr 10 ( opiekun Barbara Wypyska)
  • II miejsce – Kinga Kubiak: PM nr 10 ( opiekun Ewelina Sudnikowicz)
  • III miejsce – Laura Strzelczyk PM nr 7 ( opiekun Maria Kisiel)
  • III miejsce – Maja Robaczyńska PM nr 2 ( opiekun Renata Wers, Alicja Biel)

w kategorii – szkoły podstawowe klasy I-III
 

  • I miejsce – Karina Kmitowska:  SP nr 4 w Kołobrzeg ( nauczyciel Renata Tomicka)
  • I miejsce – Zuzanna Paprocka SP nr 9 w Kołobrzegu ( nauczyciel Justyna Dudek)
  • II miejsce – Klaudia Szczuryk: SP nr 4 w Kołobrzegu ( nauczyciel Małgorzata Horniatkiewcz)
  • III miejsce – Damian Ebertowski : SP nr 9 w Kołobrzegu ( nauczyciel Justyna Dudek)

wyróżnienia w kategorii – przedszkola:

  • Hanna Molena PM nr 1 ( opiekun Marta Żemojtel)
  • Hanna Borkowska PM nr 1 ( opiekun Marta Żemojtel)
  • Filip Balla PM nr 6 ( opiekun Iwona Linkiericz)
  • Szymon Pawłowski PM nr 7  ( opiekun Henryka Kułacka)
  • Szymon Klejny PM nr 8 ( opiekun Natalia Klimczak)
  • Weronika Milczarek PM nr 8 ( opiekun Natalia Klimczak)
  • Iga Wieczorek PM nr 10 ( opiekun Barbara Wypyska)
  • Dawid Szostek PM nr 10 ( opiekun Barbara Wypyska)
  • Nadia Bryczkowska PM nr 10 ( opiekun Violetta Stawicka)
  • Zbyszek Jagniewski ( PM nr 10 ( opiekun Aleksandra Rymarz)
  • Lena Ziętala Przedszkole "Morska Kraina" ( opiekun Dorota Ciosek)

wyróżnienia w kategorii – szkoły podstawowe klasy I-III:
 

  • Weronika Komers SP nr 4 ( opiekun Katarzyna Okoń)
  • Oliwia Macek SP nr 4 ( opiekun Izabela Jakubowska)
  • Mateusz Ciesielski SP nr 4 ( opiekun Izabela Jakubowska)
  • Marzena Samel SP nr 4 ( opiekun Izabela Jakubowska)
  • Aleksandra Daśko SP nr 9 ( opiekun Justyna Dudek).                                 

Na konkurs wpłynęły również prace uczniów z klas IV-VI. Jury konkursowe postanowiło wyróżnić dwie prace, mimo iż konkurs nie był skierowany do uczniów z powyższej kategorii wiekowej.Uzasadnienie: doceniono chęć prezentacji talentu artystycznego oraz zaangażowanie w  przygotowanie prac. 

wyróżnienia w kategorii – szkoły podstawowe klasy IV-VI:
 

  • Aleksandra Ziora SP nr 6 ( opiekun Iwona Maj)
  • Emilia Paszkiewicz SP nr 6 ( opiekun Iwona Maj)

 

Organizator zaprasza wszystkich nagrodzonych oraz wyróżnionych wraz z opiekunami, jak również przedstawicieli wszystkich szkół i przedszkoli biorących udział w konkursie na wręczenie nagród oraz upominków ( dla każdej szkoły  i przedszkola zostanie przygotowana paczka z upominkami dla wszystkich dzieci biorących udział w konkursie, które nie zostały nagrodzone oraz wyróżnione – organizator zaleca aby paczkę odebrała osoba posiadająca dostęp do środka transportu). Wręczenie nagród odbędzie się w dniu 30 kwietnia 2012 roku o godzinie 12:30 na dużej sali konferencyjnej Urzędu Miasta Kołobrzeg ul.Ratuszowa 13.

Nagrodzone Prace

Przedszkola

I miejsce Karolina Mendel PM nr 10

II miejsce Kinga Kubiak PM nr 10

III miejsce Laura Strzelczyk PM nr 7


III miejsce Maja Robczyńska PM nr 2

Szkoły Podstawowe