Zapraszamy na szkolenie „Prawo pracy w praktyce przedsiębiorcy – jak zabezpieczyć interes pracodawcy”

Szanowni Państwo, Polska Fundacja Przedsiębiorczości (PFP) – jako instytucja wspierająca rozwój mikro, małych i średnich przedsiębiorstw (MSP) wraz z punktem Europe Direct Kołobrzeg ma przyjemność zaprosić Państwa na bezpłatne szkolenie pt. „Prawo pracy w praktyce przedsiębiorcy – jak zabezpieczyć interes pracodawcy”.

Celem szkolenia jest zaprezentowanie i przybliżenie uczestnikom kluczowych zagadnień prawa pracy, na tle których najczęściej pojawiają się spory na linii pracodawca – pracownik i obejmujących zasady rozwiązywania stosunku pracy z pracownikiem oraz roszczeń przysługujących każdej ze stron, ochrony tajemnicy przedsiębiorstwa poprzez zastosowanie umów o zakazie konkurencji. Ponadto podczas szkolenia omówione zostaną podstawowe zagadnienia związane z mobbingiem. W trakcie szkolenia zaprezentowane zostaną praktyczne aspekty każdego z obszarów tematycznych, a także najnowsze orzecznictwo Sądów pracy. Szkolenie kierowane jest do przedsiębiorców, menadżerów, a nadto wszystkich osób, które realizują w przedsiębiorstwie obowiązki związane z zatrudnianiem pracowników, tworzeniem umów o pracę oraz monitorowaniem stosunków pracy

Szkolenie poprowadzi pani Maja Grzegorczyk – radca prawny. Specjalizuje się w prawie gospodarczym, prawie cywilnym, prawie spółek handlowych, przeprowadzaniu audytu prawnego podmiotów gospodarczych oraz przedsięwzięć gospodarczych, prawie nieruchomości i obsłudze inwestycji, prawie administracyjnym, a także planowaniu spadkowym wraz z tworzeniem tzw. planu sukcesji.

Szkolenie odbędzie się dnia 7 listopada 2013 r. w godzinach 09.00 – 16.00
w Urzędzie Miasta w Kołobrzegu, ul. Ratuszowa 13, sala konferencyjna

Udział w szkoleniu jest bezpłatny. W celu rezerwacji miejsca dla Państwa firmy uprzejmie prosimy o imienne potwierdzenie przyjęcia naszego zaproszenia poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie http://www.kolobrzeg.pl/pliki-do-pobrania/Dla-Przedsi%C4%99biorc%C3%B3w/Prawo-pracy/  i wysłanie go mailem na adres: m.pietruszczynska@um.kolobrzeg.pl Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. lub faksem na numer 94 35 237 69. Informacje można uzyskać w Wydziale Działalności Gospodarczej Urzędu Miasta w Kołobrzegu, nr tel. (94) 35 51 525.

 

zdjęcia za szkolenia