Wygraj wycieczkę do Brukseli!

Czy chciałbyś wygrać sprzęt fotograficzny wartości do 2 tys. euro i trzydniową wycieczkę do Brukseli dla dwóch osób? Masz ponad 18 lat i jesteś obywatelem jednego z 28 krajów Unii Europejskiej? Jeśli tak, to pora chwycić za aparat i zacząć robić zdjęcia! Zgłoszenia przyjmowane są do 30 czerwca 2014r.

W perspektywie wyborów europejskich, w których obywatele określą w drodze głosowania, kto na poziomie europejskim ma najlepsze pomysły na rozwiązanie kluczowego problemu miejsc pracy i zatrudnienia, Grupa PSE w Komitecie Regionów (KR-ze) organizuje siódmą edycję dorocznego konkursu fotograficznego, dając tym samym szansę nowym talentom do wyrażenia opinii na temat tych istotnych dla Europy spraw.

„Miejsca pracy dla Europy, Europa na rzecz miejsc pracy” to zachęta dla fotografów amatorów, by ukazać na zdjęciu różnorodność realiów pracy i aspiracji zawodowych w Europie. Pewne pomysły wskazujące, na czym można skupić uwagę, znajdują się w „chmurze inspiracji” na stronie internetowej konkursu (http://bit.ly/jobs4eu).

Jury, złożone z członków Grupy PSE w KR-ze, reprezentujących władze lokalne i regionalne w UE, oraz z przedstawicieli środowisk fotografów zawodowych wybierze trzy najlepsze zdjęcia. Ponadto we wrześniu publiczność będzie mogła wybrać czwartego zwycięzcę drogą elektroniczną na naszej stronie na Facebooku (www.facebook.com/pesgroupcor).

Zwycięzców poznamy w październiku 2014 r. w trakcie uroczystości wręczenia nagród w Brukseli.

Więcej informacji na temat konkursu oraz materiały promocyjne można znaleźć na stronie http://www.pes.cor.europa.eu