Bezpłatne szkolenie „Przygotowanie biznesplanu”.

Polska Fundacja Przedsiębiorczości (PFP) – jako instytucja wspierająca rozwój mikro, małych i średnich przedsiębiorstw (MSP), działająca na rzecz MSP oraz Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct Kołobrzeg mają przyjemność zaprosić Państwa na bezpłatne szkolenie pt. „Przygotowanie biznesplanu”.
 
Szkolenie adresowane jest do właścicieli mikro i małych firm lub osób nimi zarządzających, pracowników pionów finansowych oraz wszystkich tych, którzy chcą wiedzieć jak przygotować profesjonalny biznesplan, również w kontekście aplikowania o o środki z Unii Europejskiej.
 
Podczas szkolenia uczestnicy otrzymają materiały szkoleniowe, a po szkoleniu – zaświadczenie o uczestniczeniu w szkoleniu.
 
Szkolenie poprowadzi pan Piotr Sylwestrzak – doradca biznesu, wykładowca Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości.
 
Szkolenie odbędzie się dnia 19 listopada 2014 r.  w godzinach 9.00 – 16.00 w Kołobrzegu, w Urzędzie Miasta, ul. Ratuszowa 13, sala konferencyjna. 
 
Udział w szkoleniu jest bezpłatny.
 
W celu rezerwacji miejsca dla Państwa Firmy, uprzejmie prosimy o imienne potwierdzenie przyjęcia naszego zaproszenia poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego (do pobrania ze strony www.kolobrzeg.pl – zakładka dla przedsiębiorców) i wysłanie go mailem na adres: m.pietruszczynska@um.kolobrzeg.pl lub faksem na numer 94 35 237 69. 
 
Informacje można uzyskać w Wydziale Obywatelskim Urzędu Miasta w Kołobrzegu, nr tel. (94) 35 51 525.
 
Serdecznie zapraszamy!