Europa – otaczają nas cuda!

Czy kiedykolwiek wydawało Ci się, że podróżowanie po Europie jest mało odkrywcze i lepiej odłożyć je na później? Albo, że europejskie kraje są dobre tylko na weekendowe wypady, a interesujące są jedynie wielkie metropolie? Jeśli tak, to pora poznać ukryte cuda Europy i wziąć udział w nowej kampanii Komisji Europejskiej promującej turystykę na naszym kontynencie!

Nieznany obiekt
Dzięki kampanii „Europa. Otaczają na cuda.” przekonasz się, że nie musisz jechać daleko, aby znaleźć to, czego szukasz: cuda znajdują się tuż za progiem Twojego domu. Ten projekt to odkrywcza podróż po Europie, która zachęci Cię do wybierania mniej uczęszczanych ścieżek.
Kampania „Europa. Otaczają nas cuda.” ma pomóc w poznaniu ukrytych cudów Europy i nakłonić do przejęcia inicjatywy: odkrywaj kręte alejki Europy, spaceruj po jej miastach i miasteczkach, podróżuj pociągiem i zatrać poczucie czasu, podziwiając niesamowite krajobrazy.
Europa różni się od wszystkich innych kierunków podróży. Jest skarbnicą zróżnicowanych, praktycznych i ciekawych celów wyjazdów turystycznych, które czekają na to, by je odkryć, poznać i docenić.
Wystarczy jeden krok, aby doświadczyć różnorodności unikatowych, niezwykłych i mało znanych miejsc, które zmienią Twoje myślenie o naszym kontynencie.
W ramach kampanii „Europa. Otaczają nas cuda.” Europejczycy mogą przesyłać zdjęcia wszystkich swoich odkryć i dzielić się ze sobą historiami z podróży po Europie za pomocą interaktywnej Mapy cudów. Opowiedz, jakie ukryte cuda, smaki i historie udało Ci się poznać! Korzystając z Mapy, masz szansę zdobyć wspaniałe nagrody, znaleźć turystyczne inspiracje oraz zainspirować innych!

Znajdź więcej informacji na temat kampanii na stronie europa.eu/readyforeurope/#/pl/, a także na stronie na Facebooku i skorzystaj z bezpłatnych materiałów promocyjnych (m.in.: materiały wizualne, banery internetowe, klipy wideo, infografiki, materiały prasowe, raporty z podróży itp.).