Przedsiębiorco skorzystaj! – szkolenie 26 października w Kołobrzegu!

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Koszalinie we współpracy z Koszalińską Agencją Rozwoju Regionalnego S.A. serdecznie zaprasza na spotkanie  informacyjne pn.: „Przedsiębiorco skorzystaj! – Fundusze Europejskie na podnoszenie kwalifikacji – usługi rozwojowe dla przedsiębiorców i pracowników przedsiębiorstw”. Celem planowanego  spotkania  informacyjnego jest przedstawienie informacji na temat możliwości uzyskania wsparcia przez przedsiębiorców i ich pracowników na szkolenia, kursy zawodowe i studia podyplomowe.

Podczas spotkania omówione zostaną ogólne zasady działania Bazy Usług Rozwojowych.

Prelegenci z Koszalińskiej Agencji Rozwoju Regionalnego wskażą co w ramach Bazy Usług Rozwojowych mają do zaoferowania dla przedsiębiorców. Omówią m.in. jakie przedsiębiorstwa mogą uzyskać dofinansowanie na szkolenia, jaka jest wysokość dofinansowania i od czego zależy oraz jakie są warunki i zasady dofinansowania usług szkoleniowo-doradczych dla przedsiębiorstw.

Osoby zainteresowane uczestnictwem proszone są o przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego e-mailem na adres: lpi-koszalin@wzp.pl do dnia 24 października br. do godz. 12:00.

W przypadku osób z niepełnosprawnością prosimy o poinformowanie organizatora o swoich szczególnych potrzebach i rodzaju niepełnosprawności. Umożliwi to przygotowanie odpowiedniej pomocy, a także sprawną obsługę.

Kiedy i gdzie?

26 października 2017 r. w godz. 10:00-13:00, w dużej  sali konferencyjnej  Urzędu Miasta Kołobrzeg.

Dla kogo?

Spotkanie skierowane jest do sektora MŚP, czyli mikro, małych i średnich przedsiębiorstw chcących podnieść kompetencje przedsiębiorców i pracowników przedsiębiorstw.

Organizator spotkania

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Koszalinie
al. Monte Cassino 2.

tel. 94 31 77 407 (405 lub 409)
e-mail: lpi-koszalin@wzp.pl