Konkurs „Z nadzieją na lepsze dni w krajach nadbałtyckich Unii Europejskiej”

Serdecznie dziękujemy wszystkim Uczestnikom za udział w Konkursie „Z nadzieją na lepsze dni w krajach nadbałtyckich Unii Europejskiej”.

Mnogość prac oraz różnorodność dziedzin, w których zostały przedstawione z pewnością utrudnią wybór powołanemu Jury, które poznacie już wkrótce.

Wyniki ogłosimy w 9 listopada na stronie: www.rck.kolobrzeg.eu oraz europe-direct.kolobrzeg.eu oraz na naszym facebooku.

Przypominamy!

W konkursie przewidziano:
trzy nagrody główne w postaci Vouchera uprawniającego do pobytu w wybranym przez Organizatora ***** Hotelu na terenie Miasta Kołobrzeg / lub i wymiennie pobyt w Szklarskiej Porębie.

Pobyt weekendowy wraz z wyżywieniem (śniadania, obiadokolacje) w Kołobrzegu dla Zwycięzców oraz osób im towarzyszących (maksymalnie 3 os. włącznie ze Zwycięzcą). Dodatkowo w ramach Vouchera Zwycięzca wraz z osobami towarzyszącymi zwiedzi Miasto Kołobrzeg z licencjonowanym Przewodnikiem Miejskim oraz otrzyma pakiet powitalny.
10 wyróżnień, które zostaną nagrodzone nagrodami rzeczowymi.

Organizatorem Konkursu jest: Europe Direct Kołobrzeg wraz z Regionalnym Centrum Kultury w Kołobrzegu im. Z. Herberta w Kołobrzegu.